Doğtaş, Çin Fuarı’nda yeni yatırımlara imza attı

Doğtaş, Çin Fuarı’nda yeni yatırımlara imza attı

32 ülkeye aktif ihracat yapan ve yurtdışında Türk mobilyasını başarıyla temsil eden Doğtaş, Çin'in Guangzhou kentinde düzenlenen, dünya mobilya sektörünün buluştuğu Çin Uluslararası Mobilya Fuarı’nda (CIFF) katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Doğtaş’a Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan ödül!

Doğtaş’a Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan ödül!

Doğtaş, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından bu yıl 20.si düzenlenen Geleneksel Tüketici Ödülleri’nde, “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”ne layık görüldü.

Doğtaş’tan İstihdam Seferberliğine Destek

Doğtaş’tan İstihdam Seferberliğine Destek

Devletin başlattığı istihdam seferberliğine büyük destek veren Doğtaş, İstanbul’daki Genel Merkezi ile Biga ve Düzce’de yer alan üretim tesislerine 2017 için kararlaştırdığı 215 kişilik işe alım planını yeniden düzenleyerek 300 kişiye çıkardı. 

Doğtaş’a İSMOB Fuarı’ndan 2 ödül…

Doğtaş’a İSMOB Fuarı’ndan 2 ödül…

Mobilya sektörünün en beğenilen markası Doğtaş, İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) kapsamında düzenlenen Tasarım Yarışması’nda ‘Genç Odası’ ve ‘Yemek Odası’ kategorilerinde 2 ödül aldı.

Doğtaş İSMOB Fuarı’nda yine çok iddialı!

Doğtaş İSMOB Fuarı’nda yine çok iddialı!

Türk mobilya sektörünün en beğenilen markaları arasında yer alan Doğtaş, 10 Ocak’ta başlayan ve 15 Ocak’a kadar devam edecek olan  İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB) yepyeni koleksiyonlarını sergiliyor. TÜYAP’ta gerçekleşen fuarda bu yıl Doğtaş’ın eklektik, vintage ve retro tarzlarındaki ustalıkla işlenen tasarımları yine çok iddialı.

 Doğtaş Kelebek’e dünyanın en büyük yatırım fonlarından Franklin Templeton Investments ortak oldu

Doğtaş Kelebek’e dünyanın en büyük yatırım fonlarından Franklin Templeton Investments ortak oldu

"Türkiye’nin En Değerli Markaları - Turkey 100" listesine mobilya sektöründen giren tek şirket olan Doğtaş Kelebek Mobilya’ya, ünlü yatırım gurusu Mark Mobius’un yönettiği Franklin Templeton Investments ortak oldu.

Doğtaş çalışanlarından Kayseri’deki şehit ailelerine destek

Doğtaş çalışanlarından Kayseri’deki şehit ailelerine destek

 Doğtaş Mobilya çalışanları, 17 Aralık’ta Kayseri’de meydana gelen üzücü saldırıda şehit olan askerlerin ailelerine yardım eli uzatıyor. 

Doğtaş 17 haftada 17 mağaza açacak!

Doğtaş 17 haftada 17 mağaza açacak!

Türkiye’nin en beğenilen ve en değerli markaları arasında yer alan Doğtaş, yatırımlarına devam ediyor. Önümüzdeki 4 ay içinde 17 mağaza açmayı planlayan Doğtaş’ın Genel Müdürü Ersin Serbes, 2017 yılında yurtiçi ve yurtdışında 44 yeni satış noktası daha açacaklarını ve perakendeye odaklanacaklarını vurguluyor.

Doğtaş’la trendlerin izinde yenilenin…

Doğtaş’la trendlerin izinde yenilenin…

Malzemesinden kumaşına, renginden tasarımına, insanlara yaşam alanlarında dilediği kombinasyona sahip olma özgürlüğü sağlayan Doğtaş; 2017 kışının mobilya ve dekorasyon trendlerini de tüketicisinin beğenisine sunuyor. 2017 kış ürünlerinde ön plana çıkan trendler, evinde yalınlığı ve şıklığı tercih edenlere birbirinden güzel seçenekler sunuyor.  

Türkiye mobilya sektöründe Ar-Ge ve tasarım merkezini bir araya getiren Doğtaş, mobilya sektöründeki trendleri belirlerken yaşam alanlarında yenilik isteyenlere de birbirinden şık ve yalın alternatifler sunuyor. Doğtaş 2017 kış ürünleriyle tasarım ekibinin yaratıcı, özgün ve şık tasarımları evini yenilemek isteyenlere kolaylık sağlıyor.

Doğtaş’la yeni yıla yenilenerek girin

Doğtaş’la yeni yıla yenilenerek girin

Doğtaş’ın şık ve rahat salon takımları ile yemek odaları, yılbaşı ruhunu yansıtan sofralara ve unutulmayacak anılara ev sahipliği yapıyor.

Doğtaş’ın Çanakkale’deki mağazası yenilendi

Doğtaş’ın Çanakkale’deki mağazası yenilendi

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, Çanakkale’de bulunan mağazasını yeni iş ortağıyla beraber yeniledi. Yenilenen mağazasıyla Çanakkaleli müşterilerine hizmet vermeye devam eden Doğtaş’ın, önümüzdeki dönemde de Çanakkale yatırımları devam edecek.

Doğtaş, Konya’da ikinci mağazasını açtı

Doğtaş, Konya’da ikinci mağazasını açtı

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, yurtiçindeki ağını genişletmeye devam ediyor. Doğtaş, Konya’da 2.000 m2 büyüklüğündeki yeni mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Davut Doğan Türkiye’nin en etkili 50 iş insanı arasında!

Davut Doğan Türkiye’nin en etkili 50 iş insanı arasında!

Doğtaş Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, iş dünyasına yön veren Türkiye’nin en etkili 50 iş insanı arasında yer aldı.

Aylık iş hayatı ve ekonomi dergisi Business Life'ın yaptığı ve Ekim sayısında kapak konusu edilen “İş Dünyasına Yön Veren Türkiye’nin En Etkili 50 İş İnsanı” araştırması sonucunda; Melek Yatırımcı unvanı da bulunan Davut Doğan, bu yıl da listede yer alarak Çanakkale’nin gurur kaynağı oldu.

Özlem Süer imzalı kırlentler Doğtaş mağazalarında

Özlem Süer imzalı kırlentler Doğtaş mağazalarında

Ünlü modacı Özlem Süer'in, Doğtaş'ın 2016 Koleksiyonu'nda yer alan 4 yeni seri için özel olarak tasarladığı kırlentler Doğtaş mağazalarında satışa sunuluyor.

Doğtaş Kelebek  mobilya sektörünün en değerli markası!

Doğtaş Kelebek mobilya sektörünün en değerli markası!

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından açıklanan "Türkiye’nin En Değerli Markaları-Turkey 100-2016" listesinde mobilya sektöründen sadece Doğtaş Kelebek yer alıyor. 

Doğtaş, Batman Çocuk Odası’nı karne partisiyle tanıttı!

Doğtaş, Batman Çocuk Odası’nı karne partisiyle tanıttı!

En sevilen süper kahramanlardan Batman’i çocukların odalarına taşıyan Doğtaş, 9 Haziran Perşembe günü Party Kids’te gerçekleştirdiği Karne Partisi’nde, lisanslı ürünü Batman Çocuk Odası’nı tanıttı. Bu keyifli davete Asuman Güreli, Elif Gönlüm, Pınar Tezcan Özçapkın, Nergis Pekuysal, Candan Ramazanoğlu gibi moda, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim çocuklarıyla birlikte katıldı. 

 Doğtaş’tan Babalar Günü’ne özel;  Oscar Baba Koltuğu

Doğtaş’tan Babalar Günü’ne özel; Oscar Baba Koltuğu

Doğtaş, yaklaşan Babalar Günü için babasına alacağı hediyeye karar veremeyenlere, yepyeni Baba Koltuğu Oscar ile birbirinden konforlu ve şık yeni berjerler öneriyor. 


Babalar Günü’ne özel, Doğtaş mağazalarında yerini alan Oscar Baba Koltuğu, rahat ve yüksek konforlu bir kullanıma sahipken, farklı dokuları, zengin kumaş seçenekleriyle de babanızın zevkine uygun alternatifler sunuyor. Relax mekanizmasıyla uzanma ve dinlenme konumuna da getirilebilen Oscar Baba Koltuğu; TV koltuğu diye de adlandırılan, oturulduktan sonra hafifçe arkaya itilerek mekanizması aktif hale gelen bir özelliğe sahip. Salonların başköşesi olacak bu koltuktan babanız kalkmak istemeyecek. 


Doğtaş İlkbahar Yaz Koleksiyonu’na  Özlem Süer Dokunuşu

Doğtaş İlkbahar Yaz Koleksiyonu’na Özlem Süer Dokunuşu

Doğtaş, 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu için ünlü modacı Özlem Süer’le biraraya geldi. Doğtaş’ın İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda yer alan Nora, Marsala, Casablanca ve Yeni Exclusive serileri için tasarlanan özel kırlentler Özlem Süer imzası taşıyor. Serilerin hikâyelerini tamamlayan tasarımlar ortaya koyan Özlem Süer ile Doğtaş’ın iş birliği mobilyada moda esintisi yaşatacak. 

Tasarımlarıyla Türk mobilya sektörüne öncülük eden Doğtaş, moda dünyasının önde gelen ismi Özlem Süer’le özel bir projeye imza attı. Özlem Süer, Doğtaş’ın 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda yer alan Nora, Marsala, Casablanca ve Yeni Exclusive isimli 4 ayrı serisi için 4 ayrı kırlent tasarımına imza attı. 

Türkiye’nin en beğenilen mobilya şirketi Doğtaş Kelebek

Türkiye’nin en beğenilen mobilya şirketi Doğtaş Kelebek

Tasarımlarıyla mobilya sektöründe trendleri belirleyen Doğtaş Kelebek, Capital Dergisi’nin bu yıl 16'ncısını düzenlediği "Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması"nda "Mobilya Sektörünün En Beğenilen Şirketi" ödülünü aldı.Doğtaş Kelebek Mobilya, sektördeki gücünü ve başarısını bu ödülle pekiştirmiş oldu.


 Doğtaş’tan anneleri rahat ettirecek hediye seçenekleri

Doğtaş’tan anneleri rahat ettirecek hediye seçenekleri

Doğtaş, konforlu yapısı ve birbirinden özgün formalara sahip berjer serisi, fonksiyonel sehpaları ve evde ufak farklılıklar yaratacak birçok tamamlayıcı ürünüyle annenizin gönlünü kazandıracak hediye alternatifleri sunuyor. 

Doğtaş, Türkiye’nin Uyku Haritasını Çıkardı

Doğtaş, Türkiye’nin Uyku Haritasını Çıkardı

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutan, onları dinleyen ve buna yönelik çözümler geliştiren Doğtaş, işin merkezine müşteriyi alan yaklaşımıyla ürün ve hizmet geliştiriyor. Mobilyadaki deneyimini ve ustalığını ürettiği birbirinden özellikli yataklarda da kanıtlayan Doğtaş, Türk halkının uyku alışkanlıklarını ortaya koymak ve Türkiye’nin uyku haritasını çıkarmak amacıyla, araştırma şirketi Ipsos’la yürütülen ve bine yakın kişiyle görüşülen bir araştırma gerçekleştirdi. 

Doğtaş, Gaziantep’teki ikinci mağazasını açtı

Doğtaş, Gaziantep’teki ikinci mağazasını açtı

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş’ın, yurt genelinde gerçekleştirdiği mağazalaşma atağı devam ediyor. Nisan ayı içerisinde 6 Exclusive mağaza açacak olan Doğtaş’ın, Gaziantep Şehitkamil’de 1.000 m2 büyüklüğündeki ikinci mağazası da hizmete başladı. 

7 Nisan Perşembe günü gerçekleşen yeni Doğtaş Exclusive mağazasının açılışına; Doğtaş CEO’su Hulusi Acar, Doğtaş yöneticileri, çevre illerdeki Doğtaş bayileri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Doğtaş’tan Nisan ayında 6 yeni mağaza

Doğtaş’tan Nisan ayında 6 yeni mağaza

Türk mobilya sektörünün en beğenilen ve öncü markası Doğtaş, Nisan ayı içerisinde yurt genelinde 6 yeni Exclusive mağazasını hizmete açıyor.

Bu hafta Gaziantep ve Şanlıurfa’daki ikinci mağazalarını açacak olan Doğtaş’ın, önümüzdeki haftalarda ise Yozgat, Lüleburgaz, İzmir Aliağa ve Bingöl’de yeni mağazalarının açılışı gerçekleşecek. 

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol